Kraniosakrální terapie

Vedle pořádání kurzů kraniosakrální terapie a práce s energiemi (a také astro-kurzů), přijímám klienty na kraniosakrální terapii a energetické „léčení“ o čemž pojednávám na webu Kranio-sakralni-terapie.cz.

Touto metodou se intenzivně zabývám od roku 2008. Jedná se o metodu dotykovou,velmi příjemnou, která se dá trochu přirovnat k velmi jemné masáži, která, stručně a zjednodušeně řečeno, pracuje s vlastní bioenergií těla a věnuje se jejímu volnému proudění a odstranění blokád. Provádí se vleže na zádech na lehátku v pohodlném oblečení.

Kraniosakrální terapie pomáhá zejména při potížích souvisejících s nervovou a pohybovou soustavou, na nejrůznější fyzické i psychické a psychosomatické potíže, při různých typech dlouhodobé bolesti, například hlavy nebo pooperační, atd. Je bezpečná i pro malé děti a těhotné ženy.

Název „kraniosakrální“ je počeštěný medicínský termín, ačkoli naše legislativa tuto metodu na rozdíl od zahraničí neuznává jako zdravotnickou. Tento název v překladu do češtiny znamená „lebkokřížová“, protože ošetření je zaměřeno na oblast centrální nervové soustavy, která začíná v lebce a končí u kosti křížové.

Energie

Vedle kraniosakrální terapie čistím čakry a auru, rovnám energetická těla, otevírám srdeční čakru, která, když je čistá a otevřená, vyrovnává ostatní energetické součásti naší bytosti, odvádím přivtělené duše, rovnám osu těla – linii hara na střed. Také, když je zájem a potřeba, používám mistrovské energie typu Rei-ki, Shamballa a Ra Sheeba. Ve všech třech případech jsem mistr učitel a v případě zájmu do nich také zasvěcuji.